پوشفیت نیوفلکس

پوشفیت نیوفلکس

پوشفیت نیوفلکس چیست و چه مزایایی نسبت به دیگر لوله‌های فاضلابی دارد ؟

پوشفیت نیوفلکس تجهیزاتی برای انتقال فاضلاب در سیستم تاسیسات و فاضلاب ساختمان است. معمولا برای انتقال فاضلاب‌ از لوله و اتصالات پلیکا یا چدنی استفاده می‌کنند و برای محکم کردن آن‌ها از چسب لوله بهره می‌گیرند که بعد از مدتی در مقابل عبور مواد شوینده، ضعیف شده و موجب نشت می‌شوند، اما طراحی و تولید لوله‌ و اتصالات پوشفیت نیوفلکس با رفع این مشکلات تا حد زیادی به افزایش طول عمر سیستم فاضلاب کمک کرد.

جنس لوله پوشفیت از پلی‌اتیلن یا پلی پروپیلن است که استحکام بالایی دارند از مهم‌ترین ویژگی‌ لوله و اتصالات پوشفیت نیوفلکس ، وجود حلقه‌ آب بندی است که به صورت واشر لاستیکی با شیار ، داخل لوله و اتصالات پوشفیت نیوفلکس قرار دارند که علاوه بر مقاومت آن‌ها در برابر مواد شیمیایی و تنش‌های مکانیکی و حرارتی موجب سهولت در اتصال و نصب آن‌ها می‌شوند. با متین پایپ همراه باشید

 

کارخانه نیوفلکس (پوشفیت نیوفلکس)

نیوفلکس کارخانه تولید لوله و اتصلات پوشفیت است که لوله و ضمایم سیستم های فاضلاب را تولید می کند. در کارخانه نیوفلکس از پلی پروپیلن به عنوان ماده پلاستیکی اصلی استفاده میشود که در برابر ضربه و تنش های شدید فیزیکی و همچنین مواد شیمیایی و حرارت بالا مقاوم است.

لوله های فاضلاب تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس هم برای فاضلاب سرد و هم فاضلاب گرم استفاده شده و مقاومت بالایی در برابر خوردگی، پوسیدگی، زنگ زدگی و تغییرات شیمیایی دارد.

لوله های پوشفیت تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس چه کاربردهایی دارد؟

اتصالات تولید شده توسط کارخانه نیوفلکس کاربرهای زیادی دارد، از جمله اینکه برای انتقال صحیح و ایمن سیستم فاضلاب شهری در داخل و خارج خانه به صورت رو کار و زیر خاک کاملا مناسب است. لوله های پوش فیت را می توان برای انتقال آبهای سطحی، هواکش فاضلاب، انتقال مواد سمی و شیمیایی و فاضلاب های شیمیایی به کار ببرند، بدون اینکه مشکلی برای آنها بوجود بیاید.

لوله پوشفیت چه برتری نسبت به لوله پولیکا دارد؟

در گذشته برای انتقال سیستم فاضلاب و همچنین انتقال آب و سایر مواد دیگر از لوله های پولیکا استفاده می شد، اما امروزه با تولیدات کارخانه نیوفلکس، پوشفیت نیوفلکس به عنوان لوله های برتر برای انتقال موارد گفته شده استفاده می شود و این به خاطر برتری هایی است که تولیدات نیوفلکس نسبت به لوله پولیکا دارد.

لوله پوشفیت نیوفلکس از لحاظ کیفیت و مقاومت و ضخامت از لوله پولیکا بسیار بهتر و مقاوم تر است. ویژگی مهم محصولات نیوفلکس این است که برای اتصال لوله به هم نیاز به استفاده از چسب نبوده و با فیت کردن، لوله ها در هم قرار گرفته و محکم می شوند، بدون اینکه هیچ گونه نشتی داشته باشند.

کارخانه نیوفلکس لوله های پوشفیت را طوری ساخته است که این اتصالات دریچه ای برای بازدید داشته تا در صورت بروز مشکل، بازرسی و رفع عیب آنها بسیار راحتتر انجام شود.

معرفی اجمالی شرکت متین پایپ (ارک سپاهان متین)

پوشفیت نیوفلکس
پوشفیت نیوفلکس

متین پایپ با سال‌ها سابقه (حدود 20 سال) در زمینه تامین و توزیع انواع لوله و اتصالات ساختمانی و صنعتی فعالیت می‌کند. همچنین این شرکت نماینده فروش لوله و اتصالات فاضلابی پوشفیت نیوفلکس، لوله و اتصالات نیوپایپ، آذین لوله سپاهان، سنا پلیمر ،یزد بسپار اسپادانا و … را بر عهده دارد.(محصولات متین پایپ)

ضمنا محصولات متین پایپ (لوله و اتصالات) ؛ از بیش از ده برند برتر تولید کننده لوله و اتصالات تهیه و به فروش می‌رسد و آمادگی‌ همکاری با تمامی شرکت‌های ساختمان و عمرانی در پروژه‌های نیروگاهی، پالایشگاهی و پتروشیمی و ارسال انواع لوله و اتصالات پلیمری و فلزی و شیرآلات صنعتی و ساختمانی را به سراسر کشور دارد.

محصولات متین پایپ

انواع لوله پوشفیت نیوفلکس ، پوشفیت وحید ، لوله پوشفیت سایلنت نیوفلکس ، پوشفیت سایلنت وحید ، اتصالات پوشفیت نیوفلکس نظیر سه راهی، زانو، تبدیل، درپوش انتهای لوله، بست پوشفیت، لوله پلیکا، اتصالات پلیکا، لوله 5 لایه نیوپایپ، لوله 5 لایه سوپر پایپ، لوله 5 لایه نیک بسپار، لوله آب پلیمری تک لایه، اتصالات پلیمری، اتصالات برنجی و اتصالات آلیاژی از جمله محصولات متین پایپ به‌شمار می‌روند.

ویژگی‌های شرکت متین پایپ

مشاوره در انتخاب محصول، ارائه لیست قیمت  ، تنوع محصولات از نظر سایز، کیفیت و برند تولید کننده، تضمین قیمت، امکان مرجوع اجناس در صورت مشکل و نارضایتی مشتری و ارسال سفارشات به تمام نقاط کشور از ویژگی‌های متین پایپ محسوب می‌شوند.

آخرین بروز رسانی لیست قیمت نیوفلکس

m.bojar
ارسال دیدگاه