نیوپایپ | لیست قیمت نیوپایپ

لیست قیمت نیوپایپ | نیوپایپ

 
 
کاربرد لوله نیوپایپ
لوله نیوپایپ با ساختار ویژه پلیمری و خواص فیزیکی و مکانیکی خود ، برای مصارف گوناگون و حداکثر دمای ۹۰ درجه سانتی گراد قابل کاربرد است. این لوله ها که بر اساس استاندارد ASTMF-1281 و استاندارد ملی ایران به شماره ISIR1273-2 تولید میگردند و برای مصارف زیر کاربرد دارند :

کاربرد در صنایع بهداشتی و پزشکی :
از این لوله ها در صنایع پزشکی نظیر گازهای طبی و سیستم های دیالیز و … استفاده میشود. همچنین این لوله در صنایع غذایی ، دارویی و اغلب مواد شیمیایی که در آن از دمای کمتر از ۹۰ درجه استفاده میگردد، کاربرد دارد .
کاربرد صنعتی :
در کارخانه های تولید مواد شیمیایی که لوله های فلزی کارایی لازم را ندارند از این لوله استفاده میگردد. همچنین در صنایعی نظیر نفت ، گاز ، پتروشیمی ، کشتی سازی ، ماشین سازی و … مورد استفاده قرار میگیرد .

کاربرد در سیستم های حرارتی و برودتی :
به علت مقاومت لوله نیوپایپ در برابر فشار و ترک خوردگی ، در فن کوئل ، سردخانه ، سیستم های مولد سرما و نیز سیستم های نوین سرمایش از کف و … استفاده میگردد. بعلت کارکرد بلند مدت در دمای ۹۰ درجه در سیستم های رادیاتور و همچنین به دلیل ضریب انتقال حرارت مناسب در سیستم گرمایش از کف مورد استفاده قرار میگیرد .
موارد استفاده لوله نیوپایپ پنج لایه :

1. Newpipe مناسب برای آب های آشامیدنی با داشتن استاندارد های انتقال آب آشامیدنی و لوله کشی ساختمان ، و همینطور برای مصارف آب سرد و گرم کاملا مطمئن بوده و دارای استاندارد آب شرب می‌باشد .

2. قابل استفاده برای مصارف پزشکی بهداشتی ؛ از لوله نیوپایپ در صنعت های پزشکی و بهداشتی همانند انتقال گازهای طبی یا سیستم‌های دیالیز استفاده می‌شود.

3. کاربرد صنعتی لوله ۵ لایه ؛ همینطور در کارخانه‌های تولید مواد شیمیایی که لوله‌های فولادی کارایی لازم را ندارند از این لوله ۵ لایه(New Pipe 5 Layer) استفاده می‌گردد. همچنین در صنایعی غذایی و بهداشتی که دمای سیال عبوری از ۹۰ درجه سانتیگراد کمتر است نیز می‌توان از لوله ۵ لایه استفاده نمود.

4. کابرددر استفاده از سیستمهای حرارتی و برودتی؛ به علت توانایی مناسب و تحمل بالای لوله‌های پکس ال پکس (PEX – AL – PEX) در مقابل فشار و ترک خوردگی، لوله ۵ لایه در سیستم هایی نظیر فن کوئل (air conditioner)، سردخانه، سیستم‌های مولد سرما، سیستم‌های رادیاتور و نیز سیستم‌های سرمایش یا گرمایش از کف و … استفاده می‌گردد.

 
 

 

لیست قیمت نیوپایپ

تاریخ بروزرسانی محصولات نیوپایپ : 1400/02/26
 
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
مزایا :

استحکام و دوام طولانی مدت دارد
Newpipe رعایت کامل استانداردهای بهداشتی را دارد
لوله نیوپایپ قابلیت نصب سریع (fast) و راحت (easy) این نوع لوله ها (pipe)
قیمت مناسب نسبت به کیفیت و ماندگاری محصول
لوله ۵ لایه مقاوم در برابر خوردگی
راه اکسیژن تنگ برای نصب و راه اندازی
کاربردها :

كليه سيستم هاي آب سرد و گرم و بهداشتي
تأسيسات سرمايش، گرمايش و تهويه مطبوع
سيستم هاي گرمايش از كف
انتقال آب در رايزرها