حساب کاربری

یا

حداقل 8 کاراکتر

نیوپایپ | لوله نیوپایپ | قیمت لوله نیوپایپ

لیست قیمت نیوپایپ 1401

نیوپایپ بهترین و معتبر ترین لوله و اتصالات پنج لایه در کشور ، مناسب برای آشامیدن و… | لیست قیمت لوله نیوپایپ (بروز) را از سایت متین پایپ بخواهید

مشخصات فنی لوله نیوپایپ

لوله نیوپایپ از ساختار پنج لایه تشکیل شده است که مناسب برای مصارف ساختمانی و بهداشتی می باشد. این لوله از ترکیب فلز و پلیمر تشکیل شده است. که با بهره گیری از خواص فلز و پلیمر می توان برای مصارف مختلف از این لوله ها استفاده کرد. با توجه به تحمل دمایی تا 90 درجه سلسیوس می توان در حوزه های مصرفی بیشتری از این لوله ها بهره برد. برای ساخت لوله پنج لایه نیوپایپ از تکنولوژی روز استفاده شده است که با توجه به متریال استفاده شده. لوله پنج لایه نیوپایپ در برابر خوردگی و پوسیدگی مقاوم می باشد. نسبت به لوله های قدیمی رسوب پذیری ندارد و مانع از افت فشار در خطوط لوله می شود.

مزایای لوله پنج لایه نیوپایپ

استفاده از لوله نیوپایپ برای مصارف آبرسانی آب آشامیدنی مطابق با ساختار مناسب و رسوب پذیری و فرسودگی پایین بهداشتی می باشد . برای استفاده از آب سرد و گرم بسیار مطمِئن است همچنین برای مصارف پزشکی و انتقال گازهای طبی و سیستم های دیالیز از لوله نیوپایپ استفاده می شود . لوله نیوپایپ به دلیل انتقال حرارتی مناسب برای سیستم های گرمایش و سرمایش مناسب می باشد . استفاده طولانی مدت در دمای 90 درجه سلسیوس کارایی این لوله ها را برای سیستم های گرمایش بالا برده است.

لیست قیمت نیوپایپ

تاریخ بروزرسانی : 1401/08/09

نیوپایپ | لوله نیوپایپ | قیمت لوله نیوپایپ

اتصالات نیوپایپ

اتصالات نیوپایپ در خطوط لوله کشی نیوپایپ بسیار استفاده می شوند. که با ساختار متریال برنج و روکش نیکل از فرسودگی و خوردگی و رسوب پذیری آن ها طی مدت استفاده جلوگیری می شود. با طراحی و کیفیت عالی در ساخت می توان در شبکه آب بندی کامل انجام داد و عمر طولانی برای استفاده از لوله های نیوپایپ را تضمین کرد.

اتصالات پرسی نیوپایپ به صورت مستقل یا رزوه ای نصب می شود. در اتصالات پرسی حلقه استیل بر روی لوله پرس می شود. اتصالات رزوه ای در خطوط نیوپایپ به آسانی انجام می شود که با استفاده از اورینگ ها و مهره و ماسوره کاملا آب بندی می شود.

دوام و آب بندی کامل را در شرایط سخت کاری و زمان طولانی تضمین می نماید ، تاییدیه موسسه استاندارد در انطباق اتصالات نیو پایپ با استاندارد ASTM F 1974 به پیوست آمده است.

 

اتصالات پرسی نیوپایپ

اتصالات پرسی نیوپایپ که با استفاده از فناوری نوین دنیا تولید می شود می تواند به صورت مستقل یا همراه با اتصالات رزوه ای نیوپایپ نصب و اجرا گردد. در اتصالات پرسی به جای مهره از یک حلقه استیل استفاده شده است که در هنگام نصب توسط دستگاه پرس بر روی لوله پرس می شود. این اتصالات در مقایسه با اتصالات رزوه ای سریع تر و آسان تر نصب می گردد.

این اتصالات نیوپایپ شامل :

مهره ماسوره ، کلکتور ، درپوش کلکتور ،  زانو چپقی پرسی ( زانویی توپیچ پرسی ) ، زانو پرسی ، بوشن پرسی ، بوشن روپیچ پرسی ( رابط روپیچ ) ، بوشن توپیچ پرسی ( رابط توپیچ ) بوشن تبدیل پرسی ، سراهی مساوی پرسی ،  سه راهی تبدیل پرسی ، سراه توپیچ پرسی ، سه راه روپیچ پرسی ، سه راه ۹۰ درجه دیواری پرسی ، درپوش پرسی ، زانویی صفحه دار روپیچ پرسی ، زانو صفحه دار توپیچ پرسی ، سراه صفحه دار روپیچ پرسی ، سه راه صفحه دار توپیچ پرسی ، در سایز های ۱۶ ، ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۲ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۳ میلیمتر یا “۱/۲ ، “۳/۴ ، “۱ ، “۱/۴ ۱ ، “۱/۲ ۱ ، “۲ اینچ یا نمره ۲ ، ۲٫۵ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶

اتصالات کوپلی نیوپایپ

تفاوت‌ اصلی اتصال کوپلی و پرسی در لوله‌ی ۵ لایه، نحوه‌ی نصب آن‌ها است. برای اتصال پرسی به دستگاه پرس نیاز است ؛ در حالی که اتصالات کوپلی را بدون نیاز به تجهیزات می‌توان نصب کرد.

علاوه بر آن، در اتصالات پرسی به دلیل پرس شدن همه اتصالات نمی‌توان هیچ تغییری را روی لوله‌کشی ایجاد کرد. اما تغییر سیستم لوله‌کشی در اتصالات کوپلی کار سختی نیست.

این اتصالات نیوپایپ شامل :

زانو دیواری کوپلی ( زانو خاردار ) ، زانویی روپیچ کوپلی ، زانو چپقی کوپلی ( زانو توپیچ ) ،  سه راه کوپلی ، سه راهی توپیچ کوپلی ، سراه روپیچ کوپلی ، بوشن کوپلی ( بوشن مساوی ) ، بوشن روپیچ کوپلی ( رابط روپیچ ) ، بوشن توپیچ کوپلی ( رابط توپیچ )

شیر زانویی کوپلی ( والو زانویی )  ، شیر کلکتور کوپلی ( والو کلکتوری ) ، سراهی ۹۰ دیواری ، زانو صفحه دار توپیچ کوپلی در سایز های ۱۶ ، ۲۰ ، ۲۵ ، ۳۲ ، ۴۰ ، ۵۰ ، ۶۳ میلیمتر یا “۱/۲ ، “۳/۴ ، “۱ ، “۱/۴ ۱ ، “۱/۲ ۱ ، “۲ اینچ یا نمره ۲ ، ۲٫۵ ، ۳ ، ۴ ، ۵ ، ۶

اتصالات رزوه ای نیوپایپ

نصب اتصالات رزوه ای نیوپایپ آسان و با حداقل ابزار انجام می شود.

در این اتصالات برای دستیابی به آب بندی کامل با استفاده از سه اورینگ و سفت کردن مهره توسط آچار، ماسوره بر لوله پرس شده و یک اتصال کاملا محکم ایجاد می گردد.

اتصالات نیوپایپ از آلیاژ برنج با آبکاری نیکل ساخته می شود تا از خوردگی، فرسایش و رسوب گیری آن جلوگیری شود.

فناوری نوین در طراحی ، کنترل کیفیت دقیق در تولید ، به همراه اورینگهای ویژه، دوام و آب بندی کامل را در شرایط سخت کاری و زمان طولانی تضمین می نماید.

تاییدیه مؤسسه استاندارد در انطباق اتصالات نیوپایپ با استاندارد ASTM F-1974  به پیوست آمده است.

این اتصالات نیوپایپ شامل :

زانو رزوه ای نیوپایپ ، مغزی ، تبدیل روپیچ و…

لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
لیست قیمت نیوپایپ
X