نیوفلکس

نیوفلکس

نیوفلکس

پوشفیت نیوفلکس

نیوفلکس : از زمان کاربرد مواد پلیمری در سیستم لوله کشی فاضلاب و همگام با پیشرفت مهندسی پلیمر،تغییرات زیادی در ساختار این لوله ها حاصل شده است ،بعد از لوله های فاضلابی PVC و PE ، و محدودیت ها و مشکلاتی که در کاربرد و اجرای آنها وجود داشت نسل جدید از لوله های فاضلابی (پوشفیت) با استفاده از مواد پلی پروپیلن (PP) ،جایگاه خودش را در ساخت لوله و اتصالات فاضلابی به خوبی باز کرد.

تکنولوژی بسیار پیشرفته ای که درساخت آن بکار رفته است سیستمی مطمئن و ایمن را در اختیار مصرف کنندگان قرار می دهد. لوله و اتصالات نیوفلکس که توسط متین پایپ عرضه می شود ، در حال حاضر تا سایز ۱۶۰ میلی متر تولید می گردد تا در کنار سایر محصولات گروه گیتی پسند رضایت شما را در تکمیل تاسیسات مکانیکی ساختمان براورده سازد.

جنس این لوله ها از پلی پروپیلن است که استحکام بالایی دارد و یکی از ویژگی های مهم آن استفاده از حلقه آب بدی یا اورینگ است.

حلقه آب بندی بصورت واشر لاستیکی با شیار در داخل لوله و اتصالات پوش فیت قرار دارند که بهترین شرکت تولید کننده در سطح جهانی ( شرکت ام او ال آلمان) تامین کننده این حلقه آب بندی می باشد.

همچنین استفاده از پلی اتیلن به عنوان ماده پلاستیکی اصلی موجب می شود تا در برابر ضربه و تنشهای شدید مانند زمین لرزه و همچنین مواد شیمیایی و حرارت بالا مقاوم باشد.

مزایای لوله پوشفیت

  1. لوله و اتصالات مقاوم در مقابل ضربه و فشار خارجی نسبت به لوله های PVC , PE
  2. مانع از انتقال آتش میشود (دارای مواد ضد حریق )
  3. سرعت و سهولت در نصب واجرا
  4. بدون نیاز به چسب و حرارت و جوش دادن
  5. وزن سبک و سهولت در حمل و نقل پوشفیت
  6. آب بندی کامل و مطمئن تمامی قطعات
  7. مقاوم در مقابل مواد شیمیایی بر اساس استاندارد DIN 8078
  8. دارای سطح کاملا صاف و صیقلی
  9. سهولت در اجرای سیستم ونت
  10. مقاومت حرارتی بالا

لیست قیمت نیوفلکس

تاریخ بروزرسانی  : 28 آبان ماه 1401

لیست قیمت نیوفلکس پوشفیت نیوفلکس خرید نیوفلکس نیوفلکس لیست قیمت نیوفلکس 1401 لیست نیوفلکس قیمت نیوفلکس لیست قیمت اتصالات نیوفلکس

 

 

 

 

بروزترین لیست قیمت های روز بازار را در کانال ما چک کنید.


 

m.bojar
ارسال دیدگاه